DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 

"Eski çağlardan bu yana bütün bilgelik okullarının parolası kendini bilmek olmuştur. Milattan önce altıncı yüzyılda Delfi’deki kehanet tapınağının duvarına kazınan, Milet’li Thales’e ait "Kendini Tanı" sözü, İslam mutasavvıflarının "Kendini bilen Rabbini bilir" sözü bunun en temel örnekleridir. Sonraki yüzyıllarda bilinçdışının esaslı biçimde tanımlanması ile 'Karakteriniz kaderiniz'dir sözü ortaya atılmıştır.  Efsanevi psikiyatrist C.G.Jung'a göre bilinçdışından açığa çıkartamadığınız her şey bir gün kaderiniz olarak karşınıza çıkar. Binlerce yıllık bilgeliğin işaret ettiği şey kısaca şudur: kendi kaderimizi kabullenip evrenle uyum içinde yaşayabilmek için önce kendimizi tanımamız zorunludur. Ancak genellikle bundan kaçıp bir başkasının bize geleceğimizle ilgili müjdeli haberler vermesini umarız. Bazen bu konuda şanslı olabiliriz. Ne yazık ki hayat dönüp dolaşıp bizi yine kendimizi tanımamız noktasına getirir. 

 

Tabii bu madalyonun bir de öbür yüzü var. Kimsenin bizimle ilgili bir şey söylemesini istemeyiz, kendimizi tanıdığımızı, ne istediğimizi ve bunu nasıl yapacağımızı bildiğimizi zannederiz. Kimseden rehberlik istemeyiz. Bazen bu konuda şanslı olabiliriz. Ne yazık ki hayat dönüp dolaşıp bizi yine kendimizi tanımamız noktasına getirir.

 

Ve bu noktada yalnız değilizdir. Hayat bize rehberlik etmesi için bazı teknikler geliştirmiştir, bu tekniklerin en kişiye özel ve eşsiz olanı ASTROLOJİDİR."

Barış İlhan 

BARIŞ İLHAN yaklaşık 30 yıldır özellikle karakter analizi ve ruhun amacını saptama konusunda uzmanlaşmış bir astrologdur. Yoğun çalışma temposundan dolayı danışmanlığa çok az zaman ayırabilmekte  ve bu nedenle sadece gerçekten hayatında tıkanıklık yaşayıp, yardımına ihtiyaç duyanlara danışmanlık yapabilmektedir.

 

Lütfen danışmanlık için başvururken bu danışmanlıktan beklentinizin ne olduğunu da belirtin.

 

1. Doğum haritası yorumu 850 TL + KDV= 1000 TL 

2. Güncelleştirme- yıllık haritalar 750 TL + KDV= 900 TL

3. 1 ve 2 beraber 1750 TL (kdv dahil)

4. İlişkilerde harita karşılaştırılması -sinastri 850 TL + KDV= 1000 TL 

2. ve 4. Hizmetler için önce doğum haritası analizinin yapılması bir zorunluluktur.

 

Her seans öncesi 5-6 saatlik bir hazırlık süresi gerekmektedir. Seanslar Zoom ile yapılmakta ve 2 saat sürmektedir.

Yukarıdaki hizmetler için e-postayla randevu alınmalıdır. 

E-Posta: barisilhan@superonline.com